Чи варто переходити на механізм ринкової премії?
10 квітня Асоціація сонячної енергетики України організувала “круглий стіл”, де разом з представниками ДП “Гарантований покупець”, групою компаній “Tolk” та ТОВ “Ренджи Девелопмент” подискутували на тему: “Робота виробників ВДЕ за механізмом ринкової премії”. Разом з провідними фахівцями енергетичної галузі АСЕУ обговорила як реально відбувається процес переходу виробника від продажу за “зеленим” тарифом, вихід та, в …
Чи варто переходити на механізм ринкової премії? Читати далі »







