УТИЛІЗАЦІЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ: ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ

Згідно з дослідженнями, життєвий цикл сонячних панелей до виведення їх із експлуатації становить приблизно 32 роки.
За час роботи фотоелектричних панелей їх потужність може зменшитись на 20 відсотків. Між першими 10-12 роками максимальне зниження ефективності становить 10 відсотків і 20 відсотків при досягненні 25 років. Ці показники гарантуються більшістю виробників.
Проте досвід показує, що насправді ефективність знижується лише на 6–8 відсотків після 25 років. Таким чином, термін служби сонячних батарей може бути набагато довшим, ніж офіційно заявлено. Термін експлуатації високоякісних фотоелектричних панелей може навіть досягати 30 – 40 років і після цього залишатися функціональним, хоча зі зменшенням ефективності.
Існує два основних типи сонячних панелей, що вимагають різних підходів до переробки. Обидва типи – на основі кремнію та тонкоплівкового фотомодуля – можуть бути перероблені за допомогою різних промислових процесів. На даний час панелі на основі кремнію є більш поширеними, хоча це не означає, що в матеріалах тонкоплівкових панелей немає великої цінності.
Дослідження, проведені на тему переробки сонячних батарей призвели до численних технологій. Деякі з них навіть досягають дивовижних 96% ефективності утилізації, але мета – підняти планку вище в майбутньому.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори