ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ АСОЦІАЦІЇ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ТА ЗВІТ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ АСЕУ

7 вересня 2022 року в режимі онлайн-зустрічі відбулось засідання Правління Асоціації сонячної енергетики України, на якому директор Артем Семенишин та заступниця директора Ірина Сказко прозвітували щодо діяльності Асоціації за період з 01 січня 2022 по 01 вересня 2022 року.

На засіданні Правління затверджено звіт діяльності Асоціації та обговорено проблеми галузі ВДЕ, та, зокрема, сонячної галузі, варіанти їх вирішення, майбутнє сонячної електроенергетики, поточні питання діяльності Асоціації.

Прийнято рішення щодо напрацювання ініціатив, які б сприяли збереженню, розвитку та подоланню проблем, які переживає сонячна галузь, такі як заборгованість з “зеленого” тарифу, зволікання із впровадженням аукціонів, “небаланси”.

Окремо прийнято рішення щодо організації робочої діяльності Комітетів Асоціації з метою визначення пріоритетних пропозицій щодо впровадження гарантій походження електроенергії, експорту «зеленої» енергетики в країни Європи, а також в необхідності впровадження підтримки малої розподіленої генерації Net Billing, які б надали можливість сонячній індустрії розвиватись і відновлюватись, а також сприяли б покращенню інвестиційного клімату та залученню інвестицій у сектор альтернативних джерел енергії.

Підсумовуючи, члени Правління відзначили вагомий вплив діяльності Асоціації у період воєнного стану як такий, що відстоює інтереси галузі ВДЕ на усіх рівнях реалізації державницької політики, а також утвердження необхідності розвитку сектору ВДЕ на шляху до енергетичної безпеки та незалежності.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори