спільне засідання Комітету імпортерів та дистриб’юторів та Комітету з питань правового забезпечення галузі сонячної енергетики АСЕУ

27 вересня в режимі онлайн-зустрічі відбулося спільне засідання Комітету імпортерів та дистриб’юторів та Комітету з питань правового забезпечення галузі сонячної енергетики АСЕУ.
Директор Асоціації, Артем Семенишин, відкрив засідання із вступним словом про актуальний стан сонячної енергетики в Україні та світі, розповів про поточну діяльність АСЕУ, та окреслив порядок денний.
Під час засідання було розглянуто наступні питання:
 • проєктування, модернізація та реконструкція будівель будь-якого виду власності, у тому числі й державних, під встановлення дахових СЕС, як інструмент енергоощадності;
 • повоєнне відновлення і встановлення СЕС на дахах будівель, як шлях до енергоефективності;
 • спрощення вимог щодо заміни обладнання власником пошкодженої СЕС без будь-яких юридичних наслідків для нього, у випадках проведення ремонту чи реконструкції.
Голова правління Асоціації, Владислав Соколовский, зазначив, що раціональним рішенням буде почати встановлювати дахові СЕС на об’єктах критичної інфраструктурі вже зараз. Також, дахи інших нових будівль мають бути технічно підготовлені до можливості облаштування СЕС. А вже з 2025 року необхідно законодавчо передбачити обов’язок будувати і реконструювати всі будинки з даховими СЕС. Також, Голова правління зауважив, що подальше використання енергії сонця зменшить витрати на утримання критичної інфраструктури.
Представники Комітетів домовилися продовжувати працювати в окресленому напрямку та провести ще декілька зустрічей для більш плідних пропрацювань питань.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори