Сьогодні в інформаційному агентстві Interfax відбулась прес конференція найбільших асоціацій відновлюваної енергетики в Україні.

Асоціація сонячної енергетики України, Українська Вітроенергетична Асоціація, EUEA/Європейсько-Українське Енергетичне Агентствота Українська асоціація відновлюваної енергетики вже не вперше збираються разом цього року щоб нагадати Уряду та законотворцям про те, що їх дії зупиняють розвиток відновлюваної енергетики України.
Керівники асоціацій нагадали про обов’язок виконання Урядом взятих на себе зобов’язань перед виробниками по погашенню 40% заборгованості за 2020 рік до кінця поточного року, а також щодо забезпечення 100% стабільності виплат у 2021 році.
Також асоціації засудили небажання Конституційного Суду України запрошувати профільні асоціації при розгляді судом подання 47 народних депутатів про “неконституційність” зеленого тарифу.
Виконавчий директор Асоціації сонячної енергетики України Артем Семенишин зазначив:
“Ми прийшли до висновку, що, попри багатообіцяючі декларації про підтримку, у 2020 році Уряд та народні депутати повернулись “спиною” до розвитку відновлюваної енергетики в Україні, хоча світові тенденції протилежні – і ведуть до прискорення будівництва ВДЕ-генерації. Несвоєчасність розрахунків з виробниками ВДЕ блокує інвестиційну привабливість галузі, при чому, не тільки сонячної енергетики, але й усіх інших видів ВДЕ.
Одночасно, на компанії галузі продовжується тиск податкових та контролюючих органів.
Держава, передусім, має дотримуватись взятих на себе зобов’язань, що передбачені Законом та припинити тиск на галузь”

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори