Global Solar Council проводить VIRTUAL FORUM 2021

Всесвітня сонячна асоціація, учасником якої є Асоціація сонячної енергетики України, організуовує 8-9 липня 2021 року #GSCVirtualForum.

Міжнародні установи, галузеві асоціації та інші зацікавлені учасники сонячного сектору обговорять план дій для забезпечення #зеленого відновлення глобальної економіки, прискорення траєкторій декарбонізації та забезпечення прогресу в напрямку цілей сталого розвитку UN SDG.

У заході окрему увагу буде приділено Африці та ролі сонячної енергії у вирішенні проблеми доступу до енергії, впровадженні чистої енергії та наданні критичної допомоги для більш демократичного управління розвитком континентом.

Ця сесія організована у співпраці з SolarPower Europe та за підтримки GET.invest – європейської програми, яка мобілізує інвестиції у децентралізовану відновлювану енергетику, за підтримки Європейського Союзу, Німеччини, Швеції, Нідерландів та Австрії.

Зареєструйтесь на #GSCVirtualForum , щоб приєднатися до дискусії та дізнатись більше новин про глобальний розвиток: ▶ https://bit.ly/3zvSMtv

Асоціація сонячної енергетики України є партнером GSC Virtual Forum 2021.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори