Дмитро Денисенко: “Я мріяв встановити СЕС на даху дитячого будинку і мені це вдалося!”

На фото (зліва) Дмитро Денисенко, засновник компанії з будівництва домашніх і промислових дахових сонячних елктростанцій «Teplodom.net.ua» разом з колегами та учнями Харківського професійного ліцею будівельних технологій.

Основна діяльність харківської компанії «Teplodom.net.ua», яку заснував у 2002 році Дмитро Денисенко, спрямована на будівництво сонячних електростанцій. Компанія просуває ідеї “зеленої” енергетики та впровадження енергозберігаючих технологій в нашій країні.

У червні 2021 року Дмитро завершив реалізацію благодійного проекту з будівництва дахової сонячної електростанції для дитячого будинку №3 міста Харкова, де мешкають та лікуються малюки віком до 3-х років. Основна ідея проєкту, за словами власника компанії Дмитра: “Зробити благодійний внесок для дитячого будинку, розуміючи переваги використання нових чистих енергозберігаючих технологій, які можуть допомогти заощаджувати дитячому будинку кошти, за рахунок використання власної електроенергії. Зекономлені гроші адміністрація тепер може направити на вирішення інших важливих проблем дитячого будинку”.

Про свою ідею Дмитро Денисенко раніше розповів на сторінках у соціальних мережах.
“Завдяки моїй публікації, мене почули та підтримали компанії-партнери зі сфери сонячної енергетики та інші приватні особи, які виявили бажання прийняти участь у благодійному проєкті для дитячого будинку №3, що розташований в Харківській області” – розповідає Дмитро. Так проєкт було започатковано у вересні 2020 року.

Компанії та усі бажаючі приватні особи, які долучилися до доброї справи пожертвували кошти або надали сучасне обладнання для енергозбереження: фотомодулі, інверторне обладнання та системи кріплень. Серед партнерів, які прийняли участь в проекті Дмитра: міжнародна група компаній «Atmosfera – технології природи», виробник обладнання для альтернативної енергетики в Україні компанія «ALTEK», українська інжинірингова компанія, яка розробляє і виробляє системи кріплення для сонячних панелей «Spline Systems» та український виробник систем кріплення для сонячних станцій компанія «Krіpter». За допомогою жесту доброї волі, дуже швидко було зібрано кошти на придбання необхідного обладнання та розпочато будівництво сонячної електростанції.

Власник компанії «Teplodom.net.ua» підкреслив: “… я прийняв рішення залучити проактивну молодь до участі у процесі будівництва сонячної електростанції. Таким чином, моя ідея також спрямована і на залучення активних учнів, підвищення рівня їх знань у сфері енергоефективності та енергозбереження. Маючи такі навики, студенти в майбутньому зможуть долучить до нашої професійної спільноти та будувати сонячні домашні електростанції”.

Тож, 23 червня учні Харківського професійного ліцею будівельних технологій разом з викладачами Олександром Пікаловим та майстром виробничого навчання Ольгою Мухановою відвідали виїзний майстер-клас, де брали участь у монтажі реальної сонячної станції разом з представниками компанії «Teplodom.net.ua» Денисенко Дмитром та Терещенко Артемом. Учні та викладачі отримали безцінний досвід роботи в реальних умовах з сучасним обладнанням.

Загалом були виконані наступні види робіт:
1.Збирання та монтаж системи кріплень на дах;
2.Монтаж та підключення сонячних панелей;
3.Прокладання кабелю;
4.Монтаж інвертора та апаратів захисту.

Такий проєкт укотре демонструє соціальну відповідальність бізнесу у сфері сонячної енергетики та позитивно впливає на розвиток благодійної культури в Україні. До того ж, Дмитро не вперше організовує соціальні проєкти, подібна діяльність є частиною місії його компанії. Наприклад, в 2020 році ним був проведений регіональний конкурс дитячих малюнків присвячений популяризації сонячних електростанцій з призовим фондом.На фото Дмитро Денисенко разом з донькою Анастасією на фоні дитячих малюнків, які надіслали учасники конкурсу.

Дмитро показав своїм прикладом, що компанії сонячної сонячної індустрії можуть надихати інших приєднуватися до благодійності та творити добро спільно!

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори