Директор Асоціації сонячної енергетики України взяв участь у засіданні Правління Всесвітньої сонячної асоціації

Директор Асоціації сонячної енергетики України взяв участь у черговому засіданні Правління Всесвітньої сонячної асоціації – Global Solar Council. До складу Правління входять представники компаній та галузевих асоціацій сонячного сектору з Італії, США, Німеччини, Китаю, Франції, Іспанії, Аргентини.

Під час зустрічі Артем Семенишин виступив перед світовою сонячною спільнотою із доповіддю про стан і перспективи розвитку ринку сонячної енергетики в Україні у 2020-2021 роках.

В доповіді йшлося про ті ініціативи Уряду та українських парламентарів, які призвели до драматичного скорочення будівництва нових СЕС, відсутність аукціонів підтримки ВДЕ, велику заборгованість перед виробниками сонячної енергетики та про необхідні заходи для відновлення галузі після пандемії Covid-19.

«Члени Правління Global Solar Council висловили стурбованість тією ситуацією, в якій перебуває сонячна енергетика в Україні. Також вони задекларували підтримку і готовність сприяти відновленню українській сонячній галузі» – підсумував Артем Семенишин, директор АСЕУ.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори