Установче засідання Громадської ради при Держенергоефективності

25 травня відбулось установче засідання Громадської ради при Держенергоефективності, де обрали нових членів ради з терміном повноважень 2 роки. Серед новобраних учасників громадської ради і представник Асоціації сонячної енергетики України.

«Для мене велика честь представляти нашу Асоціацію в Громадській раді при Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, яке відповідально опікується розвитком ВДЕ в Україні», – зазначив директор АСЕУ Артем Семенишин.

Громадська рада покликана сприяти Держенергоефективності, розвивати нормативне поле та активно впливати на розвиток ВДЕ і енергоефективності.

До слова, Асоціація сонячної енергетики вже тривалий час тісно співпрацює з Держенергоефективності. Одним із результатів спільної роботи є видання інформаційних брошур про домашні сонячні станції та сонячні колектори. Згодом ці брошури були розповсюджені по сотнях українських ОТГ.

Окрім того, з Держенергоефективності налагоджена плідна співпраця у напрямку розробки законодавства щодо нетметерінгу. Також директор АСЕУ Артем Семенишин є учасником робочої групи Держенергоефективності по гарантіям походження «зеленої» енергії.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори