Директор Асоціації сонячної енергетики України Артем Семенишин провів лекцію для військовослужбовців

Директор Асоціації сонячної енергетики України Артем Семенишин провів лекцію для військовослужбовців – Асоціація Cонячної Енергетики України

Зустріч відбулася завдяки проєкту «Норвегія-Україна» (The International Foundation for Social Adaptation), в рамках якого у Дніпрі на базі Національної металургійної академії навчають на короткострокових курсах військовослужбовців та членів їх родин за спеціальністю «Енергетичний менеджмент», – дають базові знання задля подальшої роботи чи розвитку професійної кар’єри у сфері енергетики.

У своєму виступі Артем Семенишин розповів про виклики та перспективи сонячної енергетики в Україні, а також ознайомив учасників проєкту «Норвегія-Україна» з діяльінстю Асоціації сонячної енергетики.

Аудиторія лекції – військові та члени їхніх родин, які перекваліфіковуються на нову спеціальність. Багато питань були для них цікавими та новими. Особливий інтерес учасники зустрічі виявили до можливостей працевлаштування у сонячній індустрії, а також до перспектив будівництва домашніх СЕС як бізнес-проєктів.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори