Асоціація сонячної енергетики України звернулася з офіційним листом до голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України

Асоціація сонячної енергетики України звернулася з офіційним листом до голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України Гетманцева Д. О. щодо змін до ставок акцизу для виробників електроенергії з СЕС та ВЕС.

В АСЕУ вважають, що запровадження оподаткування акцизним податком операцій з продажу «зеленої» енергії порушує принцип стабільності податкового законодавства.

Також представники сонячної індустрії зазначають, що дана ініціатива суперечить державним гарантіям, що були надані Урядом та засвідчені підписом Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля 10 червня 2020 року в рамках меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики в України.

Як наслідок – встановлення акцизного податку на «зелену» електроенергію де-факто погіршить умови економічної діяльності виробників із ВДЕ, що буде грубим порушенням прав інвесторів, зашкодить інвестиційному клімату всієї держави та унеможливить залучення коштів у нові екологічні проєкти.

З огляду на вищезгадане та інші численні негативні наслідки для розвитку ВДЕ в Україні АСЕУ просить Гетманцева Д. О. зберегти у діючій редакції пп.213.2.8. п. 213.2. ст. 213 ПК України та довести до членів Комітету позицію представників галузі сонячної енергетики у частині ініціативи Уряду щодо введення акцизного податку на електроенергію із СЕС та ВЕС.

 

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори