В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ОБМЕЖУВАЛИ СОНЯЧНУ ГЕНЕРАЦІЮ ВНОЧІ. ЯКІ ПРИЧИНИ?

ЧОМУ ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ “ЗЕЛЕНОЇ” ГЕНЕРАЦІЇ З МІРКУВАНЬ ОПЕРАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ?
Асоціація сонячної енергетики України стурбована фактом обмежень генерації сонячних станцій вночі. Такий випадок стався 2 травня, коли команда на розвантаження СЕС надішла від диспетчера ОСР о 03 годині 20 хвилин і тривала до 04:55 годин. Надзвичайна подія сталась в Херсонській області.
Крім того, за повідомленнями учасників АСЕУ, диспетчери найчастіше надають команду СЕС на розвантаження з міркувань операційної безпеки.
“ОСП систематично застосовує команду на обмеження виробництва “зеленої” енергії “з міркувань операційної безпеки”, замість того, щоб користуватися оплатною послугою на розвантаження ВДЕ, врегульованою актами НКРЕКУ.
На нашу думку, це не дозволить учасникам ринку отримати компенсацію за такі обмеження. Згідно норм Господарського кодексу України, навмисне понесені збитки повинні бути компенсовані в повному обсязі винною стороною. Тому виробники е/е з ВДЕ вже сьогодні готуються стягувати з понесені збитки з ОСП в судовому порядку”, – повідомив директор Асоціації сонячної енергетики України (АСЕУ) Артем Семенишин в коментарі виданню Енергореформа

 

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори