Участь директора АСЕУ Артема Семенишина під час форуму Solar Power Europe

Директор АСЕУ Артем Семенишин прийняв участь в онлайн заході, організованому Європейською сонячною асоціацією SolarPower Europe. Фокус дискусії – зростання європейських ринків сонячної енергетики та більш амбітні очікування для Європи в контексті Європейського зеленого курсу Green Deal.

У своїй презентації директор АСЕУ повідомив про зростання сонячного ринку України у 2020 році та очікування від 2021 року. Разом з тим, директор розповів представникам Європейської сонячної спільноти про актуальні виклики, які стоять перед ринком сонячної енергетики в Україні: намір Уряду запровадити акциз для виробників ВДЕ, заборгованості за 2020 рік та за поточний рік, міжнародні арбітражі проти держави через минулорічні односторонні ретроспективні зміни законодавства, а також про позови щодо стягнення заборгованості. Не оминув директор АСЕУ також і питання непрозорих прав нарахування плати за небаланси і цьогорічні систематичні обмеження виробників.

Представники європейських сонячних асоціацій висловили підтримку курсу України щодо переходу на відновлювані джерела енергії та засудили останні дії, що сповільнюють енергетичний перехід на чисті джерела енергії.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори