Сонячна індустрія буде й надалі розвивати експорт своєї продукції та послуг на ринки інших країн.

Відбулось установче засідання Комітету АСЕУ з питань підтримки експорту товарів та послуг сонячної індустрії, на якому окреслили головні напрями діяльності.
Метою створення Комітету експортерів АСЕУ є надання дієвої підтримки учасникам Асоціації для просування їх продукції та послуг на ринки Євросоюзу й інших країн, координація маркетингових та логістичних зусиль, подолання бар’єрів з питань сертифікації продукції та її митного оформлення, надання юридичної підтримки, а також взаємовигідна участь у виставкових та іміджевих заходах.
Спеціальна гостя засідання – Тетяна Міськова, директорка Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту, який займається розвитком експортних компетенцій українського бізнесу, промоцією українських товарів та послуг за кордоном, допомогою в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та іноземним бізнесом. Тетяна презентувала діяльність Офісу та розповіла про актуальні можливості співпраці.
Під час засідання директор компанії СОЛАР Стальконструкція Євгеній Яременко виділив ключові напрями взаємодії українських компаній, які, хоча і конкурують між собою на ринку в Україні, але можуть спільно та взаємовигідно виходити на ринки інших країн. Також Євгеній Яременко поділився з учасниками першого засідання успішним досвідом експортної діяльності компанії СОЛАР Стальконструкція. Зі слів Євгена – в структурі продажів його компанії експорт займає важливу частину.
Євгеній Яременко підтримав рішення Правління АСЕУ про створення Експортного комітету Асоціації та вбачає перспективи залучення широкого кола учасників ринку сонячної енергетики до роботи Комітету.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори