Smartflower. «Квітка», яка збирає чисту енергію сонця

5 серпня 2022 року в Тернополі відбулося офіційне відкриття першої в Україні встановленої інноваційної сонячної енергетичної системи Smartflower.

Реалізація проєкту відбулася завдяки співпраці ТОВ “Енерджі Інжинірингова компанія” з австрійсько-американською компанією у сфері альтернативної енергетики “Smart Flower Solar”.

SmartFlower використовує передову робототехніку та автоматизацію для інтелектуального відстеження сонця, виробляючи до 40% більше енергії, ніж традиційні стаціонарні сонячні панелі. Конструкція у формі соняха має усі окремі компоненти, такі як сонячні панелі, інвертор, проводку, батарею, щоб генерувати електроенергію та зберігати її. Пелюстки квітки розкриваються на світанку та рухаються за сонцем зі сходу на захід протягом усього дня.

CEO ТОВ «Енерджі Інжинірингова компанія» Михайло Федишин під час особистої бесіди зазначив, що:

 

«Наша співпраця з Smart Flower Solar зародилася ще рік тому. Тоді і виникла ідея встановлення такої квітки у нашому рідному місті Тернопіль. Smartflower технологія – це розумне рішення, коли необхідно встановити сонячну потужність, але при цьому так, щоб вона вписувалася в стилістичні рішення, зокрема біля приватної будівлі та не займала великих площ. Перша квітка зявилась у Тернополі, але наша ціль мінімум 100 Smartflower вже найближчим часом на території України. Така сонячна квітка – це одне з раціональних рішень, якщо метою є власна автономність, енергетична незалежність, та свідоме бажання продемонструвати свою прихильність до екологічності. Номінальна потужність сонячної системи Smartflower складає 2,5 кВт, відтак за рік можна отримати від 4000 до 6200 кіловат енергії залежно від погоди й клімату. «Розумна квітка» уже стала популярною в країнах Європи та США.

Що є важливо, крім виробництва сонячної енергії, ще однією метою встановлення Smartflower є підвищення обізнаності громадськості та збільшення використання відновлюваної енергії у повсякденному житті. Використовуючи розумні квіти, більше людей можуть виробляти власну чисту електроенергію для своїх домогосподарств. Таким чином міста, громади та компанії значною мірою стануть незалежними від різкого зростання витрат на енергію».

Такі технології є вже вимогою сьогодення, адже завдяки подібним інноваціям ми можемо забезпечувати власну енергетичну безпеку та енергетичну незалежність, свідомо робити внесок у розвиток альтернативних джерел енергії, крокувати до екологічно чистого довкілля та прокладати шлях до сталого майбутнього.

Дякуємо представникам компанії за проведену екскурсію та продуктивну бесіду!

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори