НКРЕКП знизила “зелені” тарифи відповідно до закону про умови підтримки ВДЕ

НКРЕКП переглянула “зелені” тарифи для СЕС і ВЕС відповідно до закону 810-IX від 21 липня про умови підтримки відновлюваної енергетики, що передбачає їх зниження з 1 серпня, – передає Енергореформа.
Відповідну постанову про встановлення “зелених” тарифів на електроенергію та надбавки до них за використання обладнання українського виробництва прийнято НКРЕКП на засіданні в суботу.
У результаті, згідно з оприлюдненим проєктом постанови, зважаючи на передбачену законодавством градацію розміру “зелених” тарифів, у залежності від часу введення в експлуатацію, для більшості СЕС встановлено зелений тариф в розмірі 3,83 грн/кВт-год. (тут і далі – без ПДВ). Найвищий тариф – 7,37 грн/кВт-год. (зокрема, для СЕС, встановлених одними з перших – ЕР), найнижчий 3,29 грн / кВт-год.
Також для СЕС, змонтованих на дахах або фасадах будівель і введених в експлуатацію після 30 липня 2015 року, тариф встановлений в розмірі 4,54 грн / кВт-год. (Близько двохсот ВДЕ-об’єктів).
Для низки СЕС встановлено надбавки 5% і 10% за використання українського обладнання.
Як повідомляла Енергореформа, закон 810-IX від 21 липня “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії” 31 липня був підписаний Президентом України і опублікований в офіційних джерелах.
Законопроєкт передбачає, зокрема, зниження зеленого тарифу для більшості СЕС на 15%, для СЕС до 1 МВт – на 7,5%, для ВЕС – на 7,5%, без пролонгації їх дії. Скорочення зелених тарифів передбачається з 1 серпня.
Верховна Рада України підвищила на шість років з 10 до 20% надбавку до “зеленого” тарифу й аукціонної ціни для об’єктів відновлюваної енергетики, рівень використання на яких обладнання українського виробництва становить 70% і вище.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори