Країні потрібен “павербанк”. Екологічний накопичувач електроенергії – технологія, яку варто легітимізувати

Інтернет-видання “Новое время” випустило матеріал про важливість впровадження систем накопичення енергії (СНЕ) та в чому полягають складності даного процесу. Своєю експертною думкою поділились директор KNESS Energy Сергій Кравчук, виконавчий директор Асоціації Сонячної Енергетики України Артем Семенишин та Голова Global 100% RE Ukraine і президент МХП Еко Енерджи Олександр Домбровський.

Артем Семенишин відмітив наступне: «АСЕУ підтримує найскорішу появу на ринку електроенергії систем накопичення енергії як самостійних суб’єктів. Законопроєкт № 2582 ми, як профільна сонячна Асоціація, також доопрацьовували разом з депутатами. АСЕУ, серед численних рекомендацій, пропонувала додати у законопроєкт поняття агрегаторів домашніх систем накопичення.

На практиці це працює наступним чином. Коли виникає потреба, за договором з власником такі домашні системи накопичення (батареї) можуть бути використані компанією, яка управляє тим чи іншим комплексом енергонакопичувачів. По команді агрегатора всі ці десятки а то і сотні батарей можуть постачати електроенергію в мережу.

За кордоном приватні інвестори зацікавлені інвестувати в системи накопичення електроенергії, навіть на рівні домогосподарств. Іноді системою накопичення енергії з агрегацією там можуть виступати, навіть, батареї електромобілів. Світовий досвід показує, що державне дотування у будь-якій формі великих та малих «зелених» інвесторів — це вже стандартна практика. Якщо ми хочемо отримати реальну історію успіху, необхідна реальна підтримка з боку держави”.

Ознайомитися детальніше зі статтею за посиланням: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/krajini-potriben-paverbank-50170389.html preview&fbclid=IwAR0iXExqwcBCJY3wKBqbveoyOKayyYgpM5RDNfEk49M0vHrbs10nESkT0cc

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори