АСОЦІАЦІЯ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ НАДІСЛАЛА ЛИСТ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ ТА ГОЛОВІ НКРЕКП

Влітку минулого року, з метою подолання кризи в електроенергетичній галузі, яка утворилась раніше, діючи від імені держави Україна, Кабінет Міністрів України взяв на себе зобов’язання забезпечити відновлення платежів ДП «Гарантований покупець» виробникам електричної енергії з ВДЕ, а також до кінця 2020 року погасити 40% заборгованості перед ВДЕ генерацією.
Станом на 5 січня 2021 року 40% боргу погашено так і не було. Крім того, у ДП “Гарантований покупець” існує заборгованість перед виробниками з ВДЕ за розрахунками за листопад та грудень 2020 року.
6 січня НКРЕКП планує затвердити Постанову (що стосуються кредитів ОСП для погашення заборгованості перед ДП”Гарантований покупець”), яка обмежує право Держпідприємства “Гарантований покупець” використовувати кредитні кошти, залучені ОСП та передані ДП “Гарантований покупець” для погашення наявних боргів на погашення заборгованості перед ВДЕ.
З урахуванням зазначеного вище, Асоціація сонячної енергетики України, звернулась до Прем’єр-міністра України та голови НКРЕКП з проханням:
1) утриматись від ухвалення завідомо неправомірних рішень НКРЕКП, які приведуть до суттєвого зростання кількості судових та арбітражних позовів з боку компаній виробників з ВДЕ;
2) відновити діалог з учасниками ринку відновлюваної енергетики щодо найскорішого
компромісного вирішення критичної ситуації із заборгованістю перед виробниками з відновлюваних джерел енергії, що загрожує інвестиційному іміджу України та іміджу держави як гаранта взятих на себе зобов’язань.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори