АСЕУ стала учасником багатостороннього Меморандуму про порозуміння та співробітництво між асоціаціями «зеленої» енергетики України та ФРН

Урочистість відбулася в Берліні в рамках форуму Berlin Energy Transition Dialogue. 23. Спершу Меморандум був підписаний між «парасольковими» асоціаціями «зеленої» енергетики України та ФРН – Global 100% RE (АСЕУ є співзасновником об’єднання) та German Renewable Energy Federation.
Також документ підписали очільники усіх профільних українських та німецьких асоціацій. «Сонце» представляли АСЕУ та німецька BSW .
Меморандум – урочиста частина вже тривалої співпраці між АСЕУ та Німецькою асоціацією сонячної енергетики. Галузі обох країн дуже зацікавлені у партнерстві. Німеччина – лідер Європи за встановленими потужностями СЕС. Україна теж має значні сонячні потужності, але головне – великий потенціал для розвитку ринку.
Вітчизняні компанії зацікавлені вивчати німецький досвід та технології, а німецькі активно приглядаються до перспективного українського ринку.
«Німеччина є стратегічним союзником «зеленого» відновлення України. Для нашої країни це історичний момент: стати на шлях «зеленого» відновлення, побудувати правильну енергосистему, засновану на чистих джерелах енергії, з великою часткою сонячної генерації. Німецька асоціація готова нас супроводжувати на цьому шляху», – говорить керівник АСЕУ Артем Семенишин.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори