Зустріч директора АСЕУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, народним депутатом Данилом Гетманцевим

Член правління Асоціації сонячної енергетики України, керуючий партнер ЮФ “Соколовський і партнери” Владислав Соколовский та директор АСЕУ Артем Семенишин зустрілись з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, народним депутатом Данилом Гетманцевим.

У фокусі зустрічі – питання введення акцизу для виробників із відновлюваних джерел енергії. Відповідний законопроеут 5600 був нещодавно ухвалений ВРУ у першому читанні та наразі знаходиться в Податковому комітеті на доопрацюванні до другого, остаточного читання.

Представники сонячно-енергетичної галузі озвучили позицію виробників “зеленої” електроенергії щодо неприпустимості введення акцизу на чисту електроенергію та закликали прибрати відповідну норму із законопроекту до другого читання, адже вона порушує низку норм діючого інвестиційного законодавства, міжнародного права та може спричинити появу міжнародних арбітражів проти України.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори