Вітаємо нового члена АСЕУ – компанію “УкрСонцеЕнерго”!

Компанія працює на ринку альтерної енергетики більше 7 років і зараз є однією з найбільших у західному регіоні України.
«УкрСонцеЕнерго» займається будівництвом сонячних електростанцій як для приватних будинків, так і для великих підприємств, об’єктів інфраструктури. Розробляє та встановлює сонячні системи, надає повний юридичний супровід проєктів; є акредитованим сервісним партнером провідних світових виробників сонячного обладнання.
Фактично «УкрСонцеЕнерго» (тоді ще Сонячні системи) одними з перших почали займатися сонячною енергетикою на Західній Україні. Починали з трьох співробітників, а вже за кілька років штат складався з 20 високоваліфікованих працівників. За цей час реалізовано понад 400 об’єктів у 7 регіонах України.
“Вступ до АСЕУ – абсолютно закономірний, – говорить керівник компанії Святослав Марков. – Насправді ми давно підтримуємо зв’язки з Асоціацією, але настав час офіційно стати частиною спільноти. Це як закономірний етап у розвитку компанії. Ми маємо чим поділитися з колегами і розраховуємо на активний обмін інформацією. І готові приймати активну участь у розбудові галузі, яка зараз переживає складні часи. Компаніям необхідно об’єднуватися і спільно розвивати сонячну енергетику України”.
Зараз «УкрСонцеЕнерго» також активно займається волонтерською діяльністю та реалізовує кілька суспільно-важливих проєктів, наприклад, встановлює сонячні системи у лікарнях та на інших об’єктах критичної інфраструктури.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори