Вебінар Ukraine & European Solar Markets Exchange

9 червня 2022 року відбувся вебінар Ukraine & European Solar Markets Exchange, організований SolarPower Europe разом з Асоціацією сонячної енергетики України.
На початку заходу, виконавчий директор АСЕУ Артем Семенишин зазначив, що велика кількість об’єктів відновлюваної енергетики в Україні була знищена повністю чи зруйнована, але разом з тим ця війна продемонструвала переваги та незворотність майбутнього ВДЕ в нашій країні. Саме зараз час думати про сонячне майбутнє України!
 • Євген Яременко, генеральний директор компанії СОЛАР Стальконструкція, розповів про функціонування та переваги компанії, реалізовані проєкти, а також поділився досвідом діяльності компанії в воєнних умовах.
 Завершив виступ пан Яременко такою тезою: «Світ змінюється. Та ми очікуємо, що наступне десятиліття стане ерою зеленої енергетики не тільки в Європі, але навіть у світі. Тому ми намагаємося робити все можливе, що залежить від нас!»
 • Владислав Скальський, директор з управління бізнесом у Європі KNESS, також поділився у своїй презентації досвідом того, як компанія протидіє новим викликам та разом з тим ще більш активно виходить на міжнародний ринок. Окрім того, подякував європейським партнерам, які активно допомагають Україні у цей складний час.
 • Людмила Чепіжко, директор з розвитку компанії Енерго-Сила Груп, розповіла про досягнення компанії за час існування, про виклики з перевезення обладнання під час війни, та поділилася успіхами, які вже досягнуті в експортній діяльності.
Дякуємо представникам компаній за такі змістовні та цікаві презентації, а також SolarPower Europe за допомогу в організації. Впевнено рухаємося до перемоги та доводимо всупереч усім перешкодам, що українські компанії – надійні партнери для розбудови сонячного майбутнього.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори