Українська установка PV Січ від KNESS забезпечує шпиталі сонячною електроенергією.

Група компаній KNESS, генеральний партнер Асоціації сонячної енергетики України, розробила й наразі реалізовує мобільні сонячні станції із системами акумуляції електроенергії. Рішення розроблене та сфокусоване для допомоги Захисникам, лікарям, волонтерам та всім тим, кому потрібен доступ до електроенергії в будь-який час та в будь-якому місці.

До нас звернулися із запитом реалізувати автономне енергетичне рішення, що закриватиме критичні потреби в електроенергії. За кілька тижнів наші спеціалісти розробили мобільну сонячну станцію з системою акумуляції електроенергії та безоплатно передали адресату запиту. А далі напрацювали ще кілька версій різної потужності та модифікацій, оскільки розуміємо, що зараз це рішення може допомогти та допомагає там, де критично необхідний доступ до електроенергії” — розповів СЕО групи компаній KNESS, Сергій Шакалов.

Наразі за запитами волонтерів на потреби Захисників вже реалізовано майже 30 сонячних станцій PV Січ Smart. Також активно виробляється більш потужна версія установки — PV Січ Mobile для забезпечення електроенергією на рівні критичних потреб (можливість одночасного підключення приладів до 3 кВт).

Ініціатива щодо забезпечення шпиталів мобільними системами реалізована Асоціацією сонячної енергетики України  у партнерстві з німецькою компанією BayWa r.e. Global, Європейською сонячною асоціацією SolarPower Europe, із залученням БФ Energy Act For Ukraine Foundation.

Українці повною мірою відчули, як важливо мати додаткове джерело енергії. Власна генерація може дати тепло, світло, можливість вийти на зв’язок, дізнатись важливу інформацію щодо поточної ситуації в країні та можливості порятунку. Тому сонячна енергетика є необхідною в умовах воєнного часу, адже має можливість зберегти не одне життя.

Гнучкість, автономність електроживлення та енергетична незалежність — це виклики сьогодення. І оптимальним рішенням цих проблем є використання переваг ВДЕ.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори