UKRAINE: ENERGY IN THE SPOTLIGHT – керівник асоціації Артем Семенишин взяв участь у онлайн дискусії шотландського університету

Захід відбувся в рамках серії подій, організованих шотландським університетом Сент-Ендрюса та Centre for Energy Ethics. Учасники поділилися роздумами щодо того, що чекає на енергетичну систему України після інтеграції з ENTSO-E та після закінчення війни.
Основі тези з виступу:
 • Інтеграція з ENTSO-E готувалася роками та вже було проведено багато технічної роботи. Це важливе питання для України, оскільки інтеграція відкриває можливості для комерційного експорту, а це нові надходження до державного бюджету, що також має позитивно вплинути на торгівельний баланс.
 • Нам відомо, що під час війни вже було кілька ситуацій, коли місцеві муніципалітети отримували електроенергію від сонячних електростанцій, коли не працювала мережа.
 • Розподілена генерація електроенергії має стати дуже гарячою темою для дискусій в майбутньому. Так само як впровадження систем зберігання енергії та виробництво водню.
Я сподіваюсь, що скоро ми побачимо зміну енергетичної системи всієї Європи й навіть всього світу. Віримо, що Україна впораємося та ми покажемо чудові результати енергетичного переходу!” – зазначив Артем Семенишин.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори