“Розвиток водневої інфраструктури в Україні”

Виконавчий директор АСЕУ прийняв участь у вебінарі на тему “Розвиток водневої інфраструктури в Україні”, що проводився Українською Водневою Радою.

Дискусія була побудована навколо транспортного сектору як одного з основних джерел викидів парникових газів. Перехід на водень – найкращий варіант для декарбонізації різних видів транспорту, який також відкриває великі можливості для України.

У своєму виступі Артем Семенишин акцентував увагу що критично важливим питання є – який саме водень використовувати. В цілях декарбонізації мова повинна йти лише про зелений водень, який буде виконувати одразу декілька функцій. Це енергоємний ресурс, який буде виступати стабілізатором та накопичувачем для важко прогнозованих відновлюваних джерел енергії.

Також, директор зауважив, що важливою перевагою використання водню є електрифікація. Технологія електродвигунів набагато простіша ніж, двигун внутрішнього згораня. На сьогоднішній день, на зелений водень покладається декарбонізація великих вантажних перевезень.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори