ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ СТВОРЕННЯ СНЕ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ НА РИНКУ Е/Е

27 жовтня у рамках Європейського тижня сталої енергетики, Асоціація сонячної енергетики України провела відкрите засідання Комітету з питань ринків електроенергії та впровадження СНЕ.

Під час засідання Голова комітету АСЕУ та директор компанії KNESS Energy Сергій Кравчук виступив із презентацією щодо практичної реалізації проекту створення систем накопичення енергії. У своїй доповіді Сергій детально розповів про технічні характеристики системи та можливості застосування комплексу на ринку допоміжних послуг, балансуючому ринку та РДН.

Під час засідання журналісти мали змогу поспілкуватися з паном Сергієм та задати питання щодо термінів окупності систем накопичення енергії та тривалості процесу сертифікації СНЕ для участі в ринку допоміжних послуг.

«Проект робить окупність менше 5 років, що робить додаткове облаштування сонячної станції СНЕ досить таки вигідним. Єдине, повинно бути чітко визначене законодавче та регуляторне поле, яке бажано, щоб не змінювалось. Цього цілком достатньо, щоб накопичувачі забезпечували достатню окупність», – зазначив Сергій Кравчук.

Детальніше з думкою експерта ознайомитися за посиланням

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори