АСЕУ взяла участь у Berlin Energy Transition Dialogue. 23

У Берліні розпочався один із найбільших європейських форумів, присвячених енергетичному переходу Berlin Energy Transition Dialogue. 23
Проблеми в світовій енергетиці назрівали давно. Російське вторгнення в Україну перетворило цей конгломерат глобальних викликів на першу справжню глобальну енергетичну кризу. І хоча зараз кожна країна почала приділяти особливу увагу посиленню енергетичної безпеки, насамперед розвиваючи власний сектор ВДЕ, але саме Україна має всі можливості відіграти значну роль в посиленні енергетичної та кліматичної безпеки на європейському континенті.
Практично в кожній дискусії говорили про Україну, її енергетичне майбутнє та відновлення.
Україна на заході представлена цьогоріч дуже широко: представники бізнес-об’єднаннь галузі ВДЕ, громадські організації. Делагацію очолив Міністр енергетики Герман Галущенко.
За словами Артема Семенишина, керівника АСЕУ, Україну розглядають як одного з найбільших експортерів чистої енергії.
«Українська енергетика дуже важлива для Європи, яка планує будувати свою енергетичну незалежність на «чистій» енергії. Європейська Комісія, оцінюючи потенціал ВДЕ в Центральній і Південно-Східній Європі, абсолютним лідером визнала Україну: сумарний потенціал сонячної генерації становить 416 ГВт, а технічний потенціал наземної вітрової генерації – 134 ГВт. Сонячний потенціал утричі перевищує поточні встановлені європейські потужності, а вітровий становить близько 60% поточних встановлених потужностей у всьому ЄС», – пояснює керівник АСЕУ.
Тому Німеччина – як організатор форуму і країна-лідер ЄС в енергетиці – активно підтримує партнерство обох країн в енергетичному секторі. В рамках форуму його співорганізатори – Німецька асоціація сонячної енергетики та Німецька асоціації відновлюваної енергетики провели окремий захід, щоб познайомити українські та німецькі компанії галузі ВДЕ та надали можливість презентувати свої бізнес-можливості.
АСЕУ також представила звіт, де показала поточну ситуацію в галузі сонячної енергетики України; виклики, з якими стикаються компанії сектору та значення сонячної генерації для енергетичної безпеки країни та у повоєнній відбудові.
Захід підтримано Українсько-німецьким енергетичним агентсвом та GIZ.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори