Зустріч високого рівня, ініційована Асоціацією сонячної енергетики України, Українською вітроенергетичною асоціацією, WindEurope та SolarPower Europe.

4 липня відбулася зустріч високого рівня, ініційована Асоціацією сонячної енергетики України, Українською вітроенергетичною асоціацією, WindEurope та SolarPower Europe.
За присутності Германа Галущенка, міністра енергетики України, представники ЄС взяли на себе зобов’язання підтримати Україну у відбудові та становленні незалежною від російського імпорту викопного палива.
Так, Кадрі Сімсон, Європейська комісарка з енергетичних питань, підтвердила рішучість ЄС підтримувати Україну – як під час війни, що триває, так і в період відбудови. Завдяки плану REPowerEU, Європейська комісія покладе кінець імпорту викопного палива з Росії до 2027 року. Тим часом ЄС диверсифікує своє енергопостачання, нарощуючи розширення використання відновлюваних джерел енергії та посилюючи енергоефективність.
Відновлювані джерела енергії мають бути основою спільного Стратегічного плану реконструкції. Вони необхідні для енергетичної незалежності, процвітання та миру післявоєнної України.
💬  Артем Семенишин, виконавчий директор АСЕУ, під час виступу зазначив:
«Ми бачимо, як сонячна енергетика підтримує стійкість української електромережі. За фінансової та політичної підтримки міжнародної спільноти план відбудови України повинен мати в основі принцип стійкості та гнучкості. Обов’язкова програма встановлення сонячних панелей на дахах будинків забезпечить найнижчі витрати та чисту електроенергію для громадян України».
Також на сьогоднішньому заході асоціації опублікували спільну заяву, в якій закликали лідерів України та ЄС використовувати ВДЕ у післявоєнній відбудові України, встановивши ціль у принаймні 50% відновлюваних джерел енергії до 2030 року.
🖇 Текст спільної заяви доступний за посиланням: https://api.solarpowereurope.org/…/Joint_Statement…

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори