Звернення інвесторів сонячних електростанцій на адресу Президента України

Асоціація сонячної енергетики України та більше 50 інвесторів СЕС, 9 червня ініціювали відкрите звернення інвесторів сонячних електростанцій на адресу Президента України, Уряду України та народних депутатів з вимогою щодо негайного відшкодування заборгованості за вироблену “зелену” електроенергію та неприпустимість зупинки роботи сонячно-енергетичної галузі, а саме в односторонньому порядку скорочення терміну дії договорів prePPA та внесення змін щодо умов підтримки сонячних станцій до 1 МВт.
У зв’язку із безкомпромісною позицією Уряду щодо зупинки розвитку сонячно-енергетичної галузі, усі власники СЕС, що підписали це відкрите звернення, висловлюють намір об’єднатись і рухатися саме арбітражно-судовим шляхом вирішення питання заборгованостей в українських та міжнародних судових інстанціях, що, окрім стягнення з держави 100% компенсації по заборгованості, призведе до надмірно сплачених державою коштів у якості покриття судових витрат та компенсації упущеної вигоди.
Загальна кількість інвесторів СЕС, які підписали відкрите звернення, становить 57, загальною встановленою потужністю більше 340 МВт.
До відкритого листа можуть також долучатись усі бажаючі інвестори промислових СЕС. Для цього пишіть у приватні повідомлення або на адресу офісу Асоціації.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори