В Асоціації запрацював новий Комітет домашніх СЕС

Протягом вже 5 років АСЕУ докладає багато зусиль для вирішення проблем своїх членів. Один із ключових напрямків роботи Асоціації – питання підтримки та захисту інтересів власників домашніх сонячних електростанцій, зокрема від свавілля державних органів.  

Саме з ціллю  вирішення озвучених  викликів в АСЕУ створено Комітет домашніх сонячних електростанцій. Комітет – дієвий інструмент зорієнтований на постійну допомогу та адвокацію інтересів власників ДСЕС і Асоціації загалом. Комітет забезпечує реалізацію стратегії АСЕУ та захищає учасників від надмірного втручання держави в “зелену” енергетику.

Головною метою створення комітету ДСЕС є захист інтересів власників домашніх сонячних електростанцій та об’єднання зусиль задля досягнення спільних цілей. 

На початку 2023 року Комітет домашніх СЕС розпочав активну роботу.  25 січня 2023 року було проведено перше засідання членів комітету на якому обрали голову комітету – Сергія Ручко. Також під час засідання обговорили:  

 • загальні питання роботи комітету;  
 • питання подання позову про скасування змін, внесених Постановою НКРЕКП #1272 від 05.10.2022 р. до Постанови #312  від 14.03.2018 р.;  
 • пропозицій щодо внесення змін до Постанови НКРЕКП #1272 від 05.10.2022 р.;  
 • дату і предмет обговорення наступного засідання комітету ДСЕС.  

Наприкінці засідання Голова правління АСЕУ, Владислав Соколовський, зазначив: 

“Розвиток розподіленої сонячної генерації, захист інтересів власників приватних СЕС, забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з ВДЕ — пріоритет воюючої держави і базис післявоєнного розвитку!”

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори