У Верховній Раді України проходить публічне обговорення

У Верховній Раді України за участю представників енергетичного сектору Литовської республіки проходить публічне обговорення на тему:
“Природний газ: перехідне паливо між викопними ресурсами та відновлюваними джерелами енергії”
З точки зору екологічно свідомої людини та прихильника розвитку відновлюваної енергетики, виникає ряд питань:
1. Природний газ – це теж викопний ресурс, який є вичерпною корисною копалиною. Спалювання природного газу також нагріває атмосферу та призводить до збільшення викидів вуглецю. З огляду на це, досягнення глобальних кліматичних цілей знову відкладається.
2. Українські енергогенеруючі потужності на газу дуже застарілі. Будівництво нових потужностей призведе до концентрації фінансових ресурсів та консервації частки газу в енергосистемі, адже життєвий цикл такого підприємства 35-40 років. Натомість, набагато ефективніше проводити заходи з енергоефективності на такі кошти.
3. Зважаючи на фактичний профіцит електроенергії в Україні, стимулювання будівництва додаткових потужностей, окрім ВДЕ виглядає економічно недоцільним для держави. Натомість, вирішення питання балансування ВДЕ має досягатись шляхом створення сприятливих умов для будівництва бізнесом накопичувачів електроенергії energy storage
4. Вартість кредитів для таких проектів, яка суттєво зростає враховуючи вид технології, призводить до збільшення термінів окупності, а основні Європейські банки взагалі з наступного року відмовляються кредитувати проекти генерації енергії на викопних видах палива.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори