Сонячна енергія для українських лікарень

ЧОМУ ЦЕ ПОТРІБНО

Повномасштабна російська агресія щодня руйнує в Україні об’єкти житлової, комунальної та критичної інфраструктури. Оскільки громади змушені жити в умовах масових відключень електроенергії, надзвичайно важливо забезпечити лікарні резервними джерелами живлення. Тому встановлення сонячних електростанцій допоможе пережити постійні атаки на енергетичні об’єкти.

ГО «Екоклуб» та Асоціація сонячної енергетики України розпочинають проєкт із встановлення сонячних електростанцій для шести українських лікарень. Проєкт покликаний забезпечити лікарні електроенергією, навіть якщо електропостачання буде відключено від мережі. Наша мета – зібрати 200 тисяч євро.

Як тільки ми реалізуємо проект, лікарні з п’яти областей України отримають понад 200 кВт встановленої потужності кожна.

Підтримати українські лікарні можна такими способами:

Лікарні та медичний персонал, для яких збираємо кошти.

ЕКОКЛУБ

Екоклуб – це громадська організація з Рівного, яка понад 20 років працює над збереженням довкілля. Організація допомагає громадам по всій країні здійснити енергетичний перехід. Це включає в себе підготовку планів дій та єдиних рішень, а також підвищення потенціалу місцевих органів влади у сфері сталої енергетики. Екоклуб та місто Вознесенськ встановили першу в країні сонячну електростанцію, якою володіє комунальне підприємство.

АСОЦІАЦІЯ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Асоціація сонячної енергетики України – це найбільше профільне об’єднання сонячної індустрії в Україні, яке понад 5 років захищає інтереси учасників ринку “зеленої” енергетики та сприяє розвитку та популяризації сонячної енергетики в нашій державі. Компанії учасники асоціації побудували більше 3500 МВт потужностей сонячних електростанцій в Україні та світі. Асоціація є активним учасником європейської сонячної асоціації SolarPower Europe та всесвітньої сонячної асоціації – Global Solar Council.

Щоденна діяльність компаній учасників АСЕУ сприяє переходу України до чистої та безпечної енергетики, що в свою чергу зменшує наслідки зміни клімату, сприяє збереженню довкілля, запобігає виснаженню природних ресурсів Землі, а також заміщенню імпортного природного гаду та нафти.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори