Потужний SolarPowerSummit відбувся 8-9 березня у Брюсселі

Захід найвищого рівня, де були представлені провідні компаніїї сонячного сектору, понад 10 галузевих сонячних асоціацій та політичні лідери зеленого енергетичного переходу Євросоюзу.
Зокрема, захід відкрили Кадрі Сімсон – єврокомісарка із питань енергетики та Фатіх Біроль – виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства, а також Анна Москва – Міністерка клімату та довкілля Польщі.
Під час свого виступу Фатіх Біроль зазначив, що сонячна енергетика лідирує серед технологій ВДЕ, та має гарний результат за останні 3 роки. Біроль прогнозує і надалі її шалений розвиток.
Попри те, що у 2022 році у сонячній енергетиці було встановлено аж на 40% більше потужностей, ніж у 2021 році, Єврокомісарка із питань енергетики в ЄС закликала будувати ще більше СЕС у Європі та примножувати ці результати. Головна мета – позбавитись залежності від російського газу.
Директор АСЕУ Артем Семенишин також розповів учасникам саміту про ситуацію в сонячній енергетиці в Україні та спільно з партнерами презентував гуманітарну ініціативу АСЕУ, Німецької асоціації сонячної промисловості BSW – Bundesverband Solarwirtschaft e.V. та SolarPower Europe#SolarSupportsUkraine, мета якої зібрати допомогу для фінансування встановлення сонячних панелей на лікарнях та школах, а також сонячних трейлерів і сонячних акумуляторів в деокупованих областях.
Також учасники саміту наголосили на викликах, з якими сьогодні зіштовхується галузь – приєднання до мереж, отримання дозволів на будівництво нових СЕС, проблема з цінами на ринках е/е тощо.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори