ВІТ Енерджи

Компанія VIT ENERGY (входить в групу компаній VITAGRO) заснована в 2018 році з метою розвитку інвестиційних проектів у сфері «зеленої» енергетики. Основним напрямком діяльності є девелопмент та експлуатація електрогенеруючих станцій, які виробляють енергію з відновлювальних джерел енергії.

В області девелопменту компанія розробляє проекти «під ключ»: від ідеї до запуску станцій в експлуатацію. А саме: юридичний та технічний аналіз земельних ділянок та локацій, аналіз приєднання до мереж, підготовка документації, проектування, управління будівництвом та закупками, введення в експлуатацію та отримання «зеленого тарифу».

В рамках експлуатації компанія створила постійний штат співробітників, який дозволяє власними силами закривати питання по експлуатації та обслуговуванні енергетичних об’єктів, дотримуватись та виконувати законодавчі вимоги для роботи на ринку енергетики.

За 2 роки компанія побудувала та успішно експлуатує 4 сонячні електростанції в Хмельницькій області загальною потужністю 15,6 МВт (DC). Завдяки побудованим новим СЕС компанія провела реновацію 30 га земельного фонду, створила більше 30 робочих місць і стала значним платником податків для органів місцевого самоврядування.

В 2021 році ми прийняли рішення про реалізацію першого пілотного проекту в секторі біоенергетики з метою переробки відходів аграрного виробництва і отримання чистої електроенергії та органічних добрив.

Реалізацією своїх проектів компанія на практиці показує вигоди, які дає розподілена відновлювальна генерації для місцевих громад.

Девіз компанії «Життя – це енергія, енергія – це життя!» Ми віримо, що в наших силах та можливостях уже сьогодні створювати чисте екологічне майбутнє через зміну та трансформацію роботи ринків електроенергетики, що відповідає місії групи компаній VITAGRO: «Ми працюємо заради добробуту людей, з турботою про землю та майбутні покоління».

Компанія VIT ENERGY постійно тримає руку на пульсі, відслідковує нові можливості на ринку, зацікавлені зробити ринок електроенергетики одним із найпрогресивніших у світі.
Компанія завжди відрита до нових можливостей та готова розглянути варіанти співпраці в галузі поновлювальних джерел енергії.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори