Синергія

м. Дніпро

Сайт: msks.com.ua

Компанія МБК СІНЕРГІЯ – проектування, будівництво, реконструкція та ремонт високовольтних кабельних, повітряних ліній електропередач та підстанцій, алтернативна енергетика, пусконалагоджувальні робіти на об’єктах електромереж в класі напруги до 750 кВ. На енергетичному ринку з 2006 року. Реалізовано більше 1500 проектів. Маємо Сертифікат міжнародної системи менеджменту якості ISO 9001:2015.

Група компаній СІНЕРГІЯ розпочала свою роботу на енергетичному ринку в 2006 році. Як підприємство, з ідеєю виходу на ринок енергетичних послуг в сфері комплексного будівельного і експлуатаційного інжинірингу, СІНЕРГІЯ успішно стартувала в 2013 році, коли троє талановитих однодумців-професіоналів, що всією душею люблять свою справу, об’єдналися для досягнення амбітних глобальних цілей:

● виконувати масштабні проекти в енергетичній сфері будь-якої складності «під ключ»: комплексно, професійно, компетентно, якісно і в установлені терміни;
● вдосконалювати енергосистему нашої країни, підвищуючи її ефективність, екологічність і надійність;
● активно розвивати напрямок цивільного будівництва, шляхом впровадження та розвитку сучасних технологій.

Сьогодні ми пишаємося успішною реалізацією понад 1 500 комплексних рішень в галузі проектування та будівництва енергетичних об’єктів «під ключ» для промисловості та цивільного будівництва.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори