Енерго-сила груп

м. Київ

Сайт: enerhosylagroup.com.ua

Компанія з обмеженою відповідальністю «Енерго-Сила Груп» була заснована в 2016 році і за цей період набула значного досвіду в електромонтажних та будівельних роботах в області надання послуг «EPC», таких як: комплекс заходів по реалізації інвестиційного будівництва, отримання технічних умов, проєктування , монтажні роботи, проходження експертизи, отримання декларацій про будівельні роботи, декларування готовності об’єкта до експлуатації відповідно до вимог, будівельно-монтажні роботи та ремонтно-відновлювальні роботи в мережах 04, 10, 35 КВ, введення в експлуатацію.

За час копіткої роботи ми зібрали надійну команду висококваліфікованих проєктувальників і будівельних фахівців, а також сервіс. Компанія володіє всіма необхідними потужностями для виконання великого обсягу робіт: спеціальною технікою, обладнанням і механізмами для виконання робіт в повному обсязі.

На даний момент компанія має великий досвід будівництва по всій території України. Наша команда спроєктувала 432 МВт і побудувала близько 470 МВт.

Ми пропонуємо вирішення питань будь-якого рівня складності комплексного будівництва в максимально можливій мірі для задоволення потреб замовника і надання гарантії на всі види виконаних робіт.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори