Атмосфера

м. Київ
Сайт: atmosfera.ua

Атмосфера – дистриб’ютор обладнання, технологій та рішень в області відновлюваної енергетики. Офіційний представник великих світових брендів, таких як Fronius, Huawei, Solis, JA Solar, BYD, Victron Energy та інших.

Компанія оперує найбільшою в Україні мережею партнерів-інсталяторів, через яку здійснює будівництво сонячних електростанцій для приватних і комерційних споживачів. Також Атмосфера є великим EPC-контрактором з більш ніж 100-мегаватним портфелем введених в експлуатацію промислових проектів.

Сьогодні ринок альтернативної енергетики переживає період глобальних змін. Створення екосистеми на базі галузі ВДЕ – місія компанії Атмосфера. Залучати і об’єднувати партнерів, клієнтів і всіх гравців ринку – головне завдання діяльності екосистеми.

Робота в такій моделі забезпечує потік бізнес-можливостей з перехресними продажами, потік клієнтів і можливість працювати в офіційному полі. Такі дії дозволяють учасникам екосистеми знизити ризики в невизначених або кризових ситуаціях ринку, а також об’єднати і спрямувати зусилля гравців галузі в одному напрямку.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори