Альтек

м. Київ

Сайт: altek.ua

ALTEK — найбільший імпортер, виробник та розробник обладнання для альтернативної енергетики в Україні, який здійснює комплексне забезпечення та технічне обслуговування обладнання для відновлюваних джерел енергії та реалізує продукцію через мережу більш як 500 дилерів, національні роздрібні мережі та фірмові магазини у всіх областях України.

Сьогодні ALTEK – не просто оператор ринку альтернативної енергетики. Це найбільша компанія, що займається постачанням для галузі якісного обладнання, в тому числі, власної розробки.

Фахівці ALTEK ретельно досліджують сучасні підходи ефективного використання енергоресурсів, застосовуючи у виробництві обладнання тільки перевірені часом, сертифіковані та надійні розробки. Фотомодулі, інвертори, системи моніторингу інверторів ALTEK, геліосистеми та комплектуючі, розроблені інженерами компанії, адаптовані під вимоги українського ринку та особливості українських електромереж. Такий підхід до організації виробництва дозволяє враховувати зворотній зв’язок та рекомендації безпосередньо користувачів продукції ALTEK, оперативно втілювати інноваційні рішення та створювати моделі, що відповідають вимогам часу.

ALTEK забезпечує повним комплектом обладнання проєкти сонячних електростанцій та систем нагріву води для приватних домоволодінь та промислових станцій, гарантуючи оперативну доставку в будь-який регіон України з основного складу в Дніпрі та складів дилерів. Сьогодні інвертори та фотомодулі ALTEK входять до складу кожної 5-ї приватної сонячної електростанції, а геліосистеми ALTEK забезпечують нагрів води у 70% курортних об’єктів на півдні України.

Широкий асортимент обладнання, доступність сервісу для обладнання ALTEK, порівняно з агрегатами інших виробників, роблять компанію кращим партнером в сегменті B2B та стандартом якості в сегменті роздрібних продажів.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори