Sungrow

Сайт: https://en.sungrowpower.com/

Sungrow Power Supply Co., Ltd (“Sungrow”) – це найбільш прибутковий у світі бренд інверторів, має понад 182 ГВт потужностей встановлених по всьому світі станом на Червень 2021 року. Компанія була заснована в 1997 році професором університету Цао Ренсяном. Sungrow є лідером у галузі досліджень та розробки (R&D) інверторів для сонячної електроенергії. У складі компанії працює найбільша в галузі команда висококваліфікованих дослідників та розробників. Асортимент продуктів забезпечує широке портфоліо інверторних PV рішень та систем накопичення енергії для великомасштабних, комерційних та побутових домогосподарств, а також міжнародно визнаних рішень із виробництва плаваючих сонячних систем. Sungrow працює 24 роки у сфері PV сонячних електростанцій, потужність енергетичних установок якої охоплює понад 150 країн світу.

Як лідер інновацій у сонячній промисловості, Sungrow має динамічну команду R&D, яка складається з понад 1800 співробітників. Компанія також інвестувала у створення власного центру випробувань, затвердженого UL, CSA, TÜV Rheinland та TÜV SÜD. У 2019 році компанія Sungrow запустила в роботу найбільший в світі завод із виробництва інверторних систем повного циклу. Загальнорічна виробнича потужність має досягти 90 ГВт, включаючи 10 ГВт зі сторони індійської фабрики.

У майбутньому Sungrow буде дотримуватися місії розвитку «Чистої енергії для всіх», заснованої на бізнесі нового енергетичного обладнання, прискорювати розвиток бізнесу з інтеграції фотоелектричних систем виробництва електроенергії, впроваджувати інновації та розширювати новий бізнес у сфері перетворення чистої енергії. технологіями, підтримуйте потреби клієнтів, беріть активну участь у глобальній конкуренції та намагайтеся перетворити компанію на поважне глобальне першокласне підприємство.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори