Комітети

В структурі Асоціації сонячної енергетики Україні станом на сьогодні функціонує сім комітетів, основною метою діяльності яких є напрацювання спільної позиції представників ринку сонячної індустрії та її подальше відстоювання.

Комітет з питань правового забезпечення галузі сонячної енергетики – утворений у 2019 році

Комітет з питань удосконалення правового забезпечення функціонування галузі сонячної енергетики. Відповідальний за розробку пропозицій для внесення змін до законодавства, підзаконних актів КМУ та інших органів виконавчої влади, а також готує пропозиції до проєктів актів, що стосуються діяльності НКРЕКП, НЕК “Укренерго”, ДП «Гарантований покупець» в інтересах сонячної індустрії.

 

Комітет АСЕУ з питань ринків електроенергії та впровадження систем накопичення енергії (СНЕ)  – утворений у 2020 році

Комітет АСЕУ з питань ринків електроенергії та впровадження систем накопичення енергії (СНЕ) готує пропозиції в інтересах сонячної індустрії щодо роботи ринку електричної енергії, ринку допоміжних послуг та впровадження систем накопичення енергії.

Комітет з питань підтримки експорту товарів та послуг утворений у 2021 році

Комітет АСЕУ з питань підтримки експорту товарів та послуг на іноземні ринки створений у лютому 2021 року за рішенням Правління АСЕУ. Основна мета діяльності Комітету – координація зусиль учасників АСЕУ при виході на зовнішні ринки, спільна маркетингова діяльність та співпраця з відповідними державними установами.

Комітету з питань діджиталізації та захисту інтелектуальної власності АСЕУ – утворений у 2020 році

Головна мета Комітету з питань діджиталізації та захисту інтелектуальної власності – координація дій з інформаційної та технологічної підтримки членів Асоціації в питаннях впровадження та розробки нових інформаційних технологій (таких як КЕП, прогнозування), юридичного та технічного захисту об’єктів інтелектуальної власності.

Комітет з питань залучення інвестицій в галузь сонячної енергетики – утворений у 2021 році

Мета Комітету з питань інвестицій АСЕУ – стати практичним інструментом підтримки українського бізнесу при реалізації інвестиційних проєктів, безпосередньо пов’язаних з галуззю сонячної енергетки.

Комітет імпортерів та дистриб’юторів АСЕУ – утворений у 2021 році

Основна мета діяльності Комітету – сприяти розвитку прозорого ринку та знищення поняття “сірого” імпорту. А, також, захист доброчесних компаній, які займаються імпортом та дистрибуцією в сонячній галузі України та отримання кінцевими споживачами                                                           сертифікованої, якісної, гарантійної продукції.

 

Комітет АСЕУ з питань домашніх СЕС  – утворений у 2023 році.

Комітет домашніх сонячних електростанцій зорієнтований на постійну допомогу та адвокацію інтересів власників ДСЕС. Комітет забезпечує реалізацію стратегії АСЕУ та захищає учасників від надмірного втручання держави в “зелену” енергетику.

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори