Solarex Istanbul

Коли:
10.06.2021 10:00 – 12.06.2021 20:00
2021-06-10T10:00:00+03:00
2021-06-12T20:00:00+03:00
Solarex Istanbul

Виставка сонячної енергетики та технологій «Solarex Istanbul» – перший і єдиний тематичний ярмарок сонячної енергії в Туреччині – це ярмарок, який дає шанс Туреччині зробити важливі кроки у напрямку виробництва виробничого центру у галузі сонячної енергетики.
Будучи комерційною платформою, де разом представлені найновіші у світі технології у галузі сонячної енергетики та нові продукти, вироблені в Туреччині, «Міжнародна виставка сонячної енергетики та технологій» має характеристики організації, в якій зустрічаються провідні фірми та представники сектору.
Той факт, що в Туреччині, яка визнана однією з найбільш сонячних країн, чесно зосереджується на цій темі, викликає великий інтерес з боку різних світових брендів, які визнані у всьому світі та готові інвестувати в Туреччину.
“Solarex Istanbul” має на меті розповісти про важливість чистої енергії як фірмам-учасникам, так і відвідувачам за допомогою запланованих семінарів.
Виставка складається з різноманітних заходів, в яких відвідувачі братимуть участь, а також симпозіумів та фірмових конференцій. Провідні організації сектору проведуть семінарами у галузі фінансування, інвестицій та виробництва.

Для реєстрації та отримання більш детальної інформації пишіть на електронну пошту АСЕУ: office@aseu.org.ua

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори