Пресконференція представників сонячної індустрії за результатами Першого сонячного ЕРС форуму

Коли:
20.11.2020 12:00 – 13:00
2020-11-20T12:00:00+02:00
2020-11-20T13:00:00+02:00
Пресконференція представників сонячної індустрії за результатами Першого сонячного ЕРС форуму

Запрошуємо взяти участь у пресконференції, яка відбудеться в інформаційному агентстві “Інтерфакс-Україна” 20 листопада о 12:00 годині.
Метою Першого Українського Сонячного ЕРС Форуму є обговорення технічних обмежень та юридичних перешкод для розвитку ринку ВДЕ в Україні з точки зору компаній-підрядників СЕС, за участю міжнародних та українських експертів ринку електроенергетики, галузевих асоціацій, представників державних підприємств, установ та організацій, які відповідають за функціонування та розвиток сфери ВДЕ в Україні.
Після Форуму представники ВДЕ індустрії проведуть пресконференцію, на якій підсумують обговорені пропозиції для розвитку ринку сонячної індустрії та викладуть запропоновані зміни правового регулювання ринку у формі комюніке, яке далі буде передано на розгляд Кабінету Міністрів України, народним депутатам, а також ключовим учасникам енергетичного ринку.
Пресконференція відбудеться за участю Асоціації сонячної енергетики України, Платформи GetMarket, представників таких компаній, як EDS, Атмосфера, Вольтен, Вольтаж. Модератор – Артем Семенишин, виконавчий директор АСЕУ

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори