Акциз на “зелену” енергію негативно позначиться на випуску “зелених” облігацій

Введення акцизу на “зелену” електроенергію може негативно позначитися на готовності інвесторів викуповувати “зелені” облігації, які плануються до випуску НЕК “Укренерго” в кінці цього року, вважає глава Асоціації сонячної енергетики України Артем Семенишин.

«Питання введення акцизу для виробників” зеленої “електроенергії потрібно також розглядати і в контексті того, що «НЕК» Укренерго розраховує позичити кошти у міжнародних інвесторів на погашення боргів перед ВДЕ-генерацією. Я впевнений, що настільки поспішне введення акцизу з кричущим порушенням норм міжнародного і національного права вкрай негативно вплине на подальше сприйняття інвесторами таких «зелених» облігацій», – сказав Семенишин в коментарі інтернет-порталу «енергореформа».

Разом з тим, за прогнозами голови Асоціації, введення акцизу не дасть значимого фінансового ефекту для бюджету, оскільки надходження цього податку, по всій видимості, будуть нівельовані новою хвилею арбітражних позовів з боку інвесторів, а також іміджевими, інвестиційними, міжнародними та банківськими ризиками.

Читати інтерв’ю інтернет видання Енергореформа за посиланням: http://reform.energy/news/aktsiz-na-zelenuyu-energiyu-negativno-skazhetsya-na-vypuske-zelenykh-obligatsiy-glava-aseu-18014?fbclid=iwar1ti_hr65dukfmqc5sur8ubgcg_2x5ckyc9hqy9eia5of9g0ahux9cn_jw

  Замовити зворотній дзвінок
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ПАРТНЕРОМ АСОЦІАЦІЇ ЛЕГКО!

  Будь ласка, заповніть заявку на участь в Асоціації та ми в найкоротший термін зв’яжемось з Вами

   IT IS EASY TO BECOME A PARTICIPANT AND PARTNER OF THE ASSOCIATION!

   Please fill in the application for participation in the Association and we will contact you as soon as possible

    Догори